Novinky zo sveta hier (2015) autor: Doktor

Pripravil som si pre Vás menší článok aké hry nás čakajú v roku 2015 či už na konzoly alebo počítače. Podotýkam dátumy nie sú presné kedykoľvek sa môže hra presnunúť na iný dátum vydania. 

Začal by som najväcšou peckou roka 2015 ktorú očakáva prakticky každý : 

GTA V - Očakávané na PC, približný dátum vydania 24.3.2015.

Evolve - Evolve je sci-fi multiplayer strielačka, ktorá postaví tím štyroch odvážnych lovcov proti osamotenému, tiež hráčom ovládanému monštru. Každý lovec bude mať vlastné unikátne schopnosti a predmety. Štyria lovci samozrejme môžu obludu obkľúčiť, tá však bude mať v zásobe dostatok útokov a počas zápasu bude naberať na veľkosti a sile.  Túto hru očakávame v mesiaci Február 2015. Vydaná bude na PC, Xbox One a PS4.
 

Total War Attila - PC - Odohráva sa v minulosti, ked vojny a hladomor sužovali krajiny. Začína sa zhromaždovat sila, vojsko, ktoré vedie Attila nazývaný aj Bič boží. Do tejto hry budú zavedené niektoré prvky ktoré vyžadovali fanúšikovia 
ako napríklad rodokmene, stromy schopností. Oheň sa môže šíriť a zapáliť ďalšie budovy. Cena tejto hry v predobjednávke činí 49,99€.

RollerCoaster Tycoon World - PC - Táto hra by mala byť vydaná niekedy na jar. Grafika bude plne 3D. Na vývoji sa podieľa PipeWorks.

Resident Evil: Revelations 2 - Táto hra  výjde na PC, Xbox One, PS4, PS3 Hra by mala byť vydávaná po epizodach kde každá epizóda bude stáť  5.99€

Project Cars - PC, WiiU, PS4, Xbox One - Bude to najreálnejšia a technicky najvyspelejšia pretekárska hra na svete. Môžte si vytvoriť pretekára vyberete si jeden z množštva motošportov, a ovládnete sieň slávy. Je na Vás pripravená špičková grafika stiredanie dennej a nočnej doby, počasia. Podpora Oculus Rifrt a Project Morpheus. Konkurencia môže ísť bokom. Dátum vydania je marec 2015.

Battlefield Hardline - V tejto akčnej hre sa budete venovať zákonu ale aj zločinu. Hra bude obsahovať herný mód Heist. V singleplayeri môžte hrať za detektíva z Miami Nicka Mendosu. Dátum vydania je určený na 17.3.2015. Túto hru si môžte zahrať na PC, Xbox One, PS4, PS3 a Xbox 36.

Mortal Kombat X, ďalšia pecka na, ktorú sa teší prakticky každý. Zahrať si túto akčnú, bojovú hru si budete môcť v apríli 2015. Bude vydaná na PC, Xbox One a PS4. Je to pokračovanie klasickej série Mortal Kombat. Skvelá grafika na seba nenechá čakať. Najviac sa môžete tešit na viac krvi, zlomených kostí, odtrhnutí rúk, nôh. 

Witcher 3 hru si zahráte klasicky na PC alebo a Xbox One a PS4. Svet je plný dobrodružstva. Svet zaklínača 3 je až o 30x väčší ako svet Zaklínača 2 takže sa máme na čo tešiť. Dátum vydania 19.5.2015.

Dead Island 2 - PC, Xbox One, PS4. Pokračovanie hry Dead Island prinesie veľa akcie a multiplayer pre osem hráčov. Hra bude vydaná v máji 2015.

Ďaľej sú tu hry, ktoré vyjdu cez leto. 

No Man's Sky - PC, PS4
Tekken 7 - PC Xbox One, PS4
Adr1ft - PC, Xbox One, PS4
Firewatch - PC
Minecraft Story Mod - PC, Xbox360, Xbox One, PS3, PS4, mobily

Jeseň-Zima

Rise of the Tomb Raider - Xbox One, Xbox360
Halo 5: Guardians - Xbox One 
Call of Duty Black Ops 3 - PC, Xbox One, PS4, PS3, Xbox 360
Star Wars Battlefront - PC, Xbox One, PS4
Human Element - PC, Xbox One, PS4
Assassins Creed Victory - PC, Xbox One, PS4
The Division -  PC, Xbox One, PS4
The Legend of Zelda - WiiU
Just Cause 3 - PC, Xbox One, PS4
Forza Motorsport  6  - Xbox One
Kingdom Come - PC, Xbox One, PS4
Homefront: The Revolution  - PC, Xbox One, PS4

(Zdroj www.sector.sk, www.abcgames.sk)

13:57 08.02.2015Prečítané : 913

Komentáre

prazdnota

08.02. 18:55

Login, uviedol zdroj takže v tom problém nieje  

Doktor

08.02. 14:04

To si si nemohol odpustiť LogIN angry

LogIN

08.02. 13:58

Kopírovač !!!! cool